Stresi pjesë e koncertit të Noizy-t? Merr fund dilema (VIDEO)

Stresi do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Show” që do të organizojë Noizy më 14 Gusht.

Lajmi është bërë me dije përmes faqes zyrtare të koncertit Alpha Show.

Mesa duket Noizy i ka plotësuar dëshirën reperit, i cili më herët u shpreh se do të donte të ishte pjesë e Alpha. Kujtojmë që në koncert pritet të marrin pjesë shumë emra të huaj dhe shqiptarë./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @noizy_alphashow

Shtuar 7.08.2022 17:03