Si në përrallë, Ajka e Xhensilës dhe Besit feston ditëlindjen në Disneyland (FOTO LAJM)

Ajka ka festuar 3-vjetorin e lindjes e me këtë rast mami Xhensila e babi Besi e kanë surprizuar me një udhëtim në Disneyland, Paris, vendin që shumë fëmijë ëndërrojnë ta vizitojnë.

Pas vizitës në Disneyland, Ajka është surprizuar me një festë në lokal, ku i është kënduar kënga e ditëlindjes e në videon e publikuar nga Xhensila shihet një grup që afrohet me një tortë në dorë ndërsa Ajka buzëqesh e lumtur.

“Ajka ti je masa e gjithçkaje… Gëzuar gëzimi i syve tanë”, shkruan Xhensila.


Shtuar 13.07.2021 13:21