“Si jeni mirë?” Elvana Gjata na prezanton me shokun e saj më ri (VIDEO)

Këngëtarja e mirnjohur, Elvana Gjata është shumë e dashur për publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Elvananën e kemi parë të angazhuar në shumë koncerte verore ku së fundmi ajo ka marrë pjesë edhe tek koncerti i organizuar nga babai i Dua Lipës “Sunny Hill”.

Gjatë gjithë kohës ajo shpërndan foto dhe video nga jeta e saj e përditshme ku dhe një postim i fundit në Tik Tok ka marrë vëmendje e të gjithëve.

Ajo shfaqet me një “shok të ri”, ku në këtë rast është një oktapod.

“Si jeni mirë? Hic, mirë mirë. Ja këtu në plazh. Uaa ca është kjo.. oktapod uaa sa I këndshëm! Ja me këtë shokun tim. A je mirë aty?”, shprehet Elvana Gjata.

 

 


Shtuar 23.08.2022 13:49