“Si dukem pas vaksinimit”, vajza e Majlinda Bregut merr dozën e parë Pfizer (FOTO LAJM)

Pas disa kohësh “zhdukje” nga rrjetet sociale, këtë verë vajza e Majlinda Bregut, Kejda është rikthyer sërisht te 32 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

Majlinda dhe e bija kaluan disa ditë pushime nëpër vende të ndryshme jashtë Shqipërisë dhe me tu kthyer Kejda ka marrë dozën e parë të vaksinës Pfizer.

Ajo e ka ndër këtë edhe me ndjekësit në Instagram e më pas ka publikuar një foto me humor ku shkruan “Si dukem pas vaksinimit”.

Patjetër që Kejda duket si gjithmonë shumë bukur dhe për këtë ka qenë vazhdimisht pjesë e medias./albeu.com/


Shtuar 25.08.2021 10:37