Shtatzënë për herë të tretë? Reagon më në fund Fjolla Morina (FOTO LAJM)

Fotot e fundit në rrjet i bënë të gjithë të mendonin se këngëtarja Fjolla Morina është në pritje të ëmbël me partnerin e saj, Fisnik Syla.

Megjithatë ajo i ka hedhur të gjitha poshtë. Fjolla ka treguar se këto lajme nuk janë të vërteta dhe nuk është në pritje të ëmbël, shkruan revista Who.

Momentalisht ajo dhe Fisniku ndodhen në Dubai, aty ku po shijojnë pushimet më të bukura krah njëri-tjetrit.


Shtuar 17.03.2021 12:16