Shpenzoi 1200 euro për një çantë, komenti i Ledrit mori vëmendjen në foton e Sarës (FOTO LAJM)

Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka treguar blerjen e fundit. Bëhet fjalë për një çantë nga koleksioni i fundit i “Versace”, e cila kushton rreth 1200 euro.

Mirëpo, vëmendjen e nuk e ka marrë vetëm blerja e Sarës, por dhe komenti i Ledrit, që nuk i kursen komplimentet asnjëherë publikisht.

“Fotoja e tretë, e preferuara ime”, ka shkruar ai, duke zbuluar se pamja nga afër e Sarës është ajo që i pëlqen më shumë.


Shtuar 24.12.2021 09:40