Se*s poshtë jorganit? Kiara Tito i jep përgjigjen finale pyetjes “1 milion dollarëshe” (VIDEO)

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e BBV me një unazë martese në gisht, Kiara Tito ka folur dhe ka ndarë disa nga pikëpyetjet që kishte publiku.

Kiara ka treguar që poshtë jorganit nuk ka ndodhur gjë, veçse ndonjë masazh.

“ Jo nuk ka ndodhur asgjë poshtë jorganit, thjesht putheshim, ndonjë masazh kështu dhe normal që s’ka ndodhur gjë. Normale që s’do e bënim kurrë aty, e kemi thënë që nga fillimi”- tha Kiara.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Fan Club (@bigbrothervip.fanclub)


Shtuar 23.04.2023 19:17