Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? E “konfirmon” e motra

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni. Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën.

Ka qenë motra e saj, Ditea e cila ka publikuar disa foto ku në komente kan nisur komentet se Sara është shtatzënë.

Mirëpo Ditea nuk i ka lënë pa përgjigje.

“Në fakt jemi 4 se i ka binjak”, ironizon Ditea ndjekësen duke i shkelur syrin.

Kujtojmë se Sarah është në një lidhje dashurie me Dj Pm. Dyshja u njohën në Big Brother VIP dhe çifti është kthyer ndër të preferuarit e publikut shqiptar./albeu.com/