Saimiri e refuzoi, ish-konkurrentja e “Love Story” bën publike lidhjen me këngëtarin (FOTO LAJM)

Engjëll Lengo është bukuroshja e cila u bë e famshme në “Love Story” dhe doli në takim me Saimirin. Engjëll ishte një nga vajzat më të përfolura edhe pse në fund Saimiri nuk e zgjodhi.

Por ish konkurrentja ka gjetur dashurinë në jetën e saj dhe ai nuk është i panjohur për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për Vani Gjuzin, këngëtarin e njohur.

“Historia ime e vërtetë e dashurisë”, shkruan Engjëll.

Edhe ditë më parë ish-protagonistja e “Love Story 1” ka postuar fotografi dhe video në Instastory ku shihej e lumtur në krah të këngëtarit të njohur./albeu.com/


Shtuar 18.11.2021 13:12