Riniani e refuzoi në “Përputhen”, Ana: Jam lidhur dhe jam shumë e lumtur (VIDEO)

Ana Kauri është një ndër personazhet protagonist që ka dalë nga emisioni “Përputhen”. Ana doli me dëshirën e saj nga ky emsionin, por me një refuzim. Ajo i kërkoi Rinianit të dilnin bashkë nga programi për tu njohur jashtë, por ky i fundit nuk pranoi.

Ish-konkurrentia ka qenë e ftuar së fundmi në Prive ku ka folur për Rinianin duke treguar se janë takuar dhe është shumë e lumtur për marrëdhënien e tij të re.

“Riniani mund t’më këtë pëlqyer vërtetë, por unë për shkak të eksperiencave të mia aty nuk isha e sigurt më se kush luante dhe kush nuk lunate. Prandaj vendosa të dal dhe nëse Rianini do donte të vazhdonte njohjen me mua mund të dilte. Ai donte të vazhdonte pjesën e spektaklit, ose vendimi im ju duk i padrejt dhe vendosi të qëndronte. E respektoj apsolutisht shumë.”

Përsa i përket dashurisë së tij të re Ana u shpreh:

“E kam takuar gjatë eudicioneve të “Përputhen 3”. I uroj jetë të lumtur. Është një djal fantastic dhe I uroj më të mirën e botës”.

Por Ana zbuloi për herë të parë edhe se nuk është më single dhe ka krijuar një lidhje.

“Sot Ana është në një marrëdhënie, e sapo krijuar. Ndihem shumë e lumtur me veten time dhe partnerin tim. Nuk është figurë publike dhe nuk do të zbulohet ndonjëherë./albeu.com/


Shtuar 19.06.2021 09:22