Refuzon të dalë nga trekëndëshi, Atdheu i dërgon mesazh publikisht Borës? (FOTO LAJM)

Atdhe Xharavina, ish konkurrenti i ‘Për’puthen 2’ është përfshirë në situatën Bora-Donald-Beatrix.

Ka zëra se ai ka pasur flirte apo diçka me Bora Zemanin, gjë që të dy e kanë mohuar disa herë kategorikisht, por Atdheu bën një hap pas dhe dy hapa para duke refuzuart të dal nga ky tjetër trekëndësh.

Pavarësisht se e ka mohuar, Atdheu hedh gjithmonë dyshime me postimet e tij tendencioze.

“Ti je bora, e bukur, por e ftohtë.”

Sigurisht edhe ky postim ngre dyshime dhe mund të interpretohet si një mesazh për Borën.


Shtuar 7.12.2021 09:48