Puthja e Meghan Markle dhe Princ Harry po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Meghan Markle, Princi Harry dhe ekipi i polo Los Padres organizuan një ndeshje bamirësie për të mbështetur organizata të ndryshme lokale.

Dukesha e Sussex është shfaqur edhe një herë me një veshje mjaft elegante, e përbërë nga pantallona të shkurtra të bardha, një bluzë me pika dhe një kapele të zezë. Sa i përket flokëve dhe grimit, Meghan Markle kishte diçka nga Hollywood-i i vjetër, duke veshur buzëkuq të kuq, syze dielli të mëdha dhe flokët e saj të krehura në valë.

Ngjarja pati një sukses të madh dhe çifti arriti të mbledhë paratë e nevojshme për bamirësitë. Ekipi i Princit Harry, Los Padres, fitoi luftën dhe Meghan Markle i dhuroi burrit të saj një trofe, një puthje shumë e butë.

Ndërsa çifti u përqafua në podium, Meghan nuk mundi ta përmbajë të qeshurën e saj ndërsa turma brohoriste.

Në këtë event mori pjesë edhe aktorja Rebel Wilson, e cila postoi foto dhe video të ditës në Instagram.
Në fakt, në një video duke pozuar me Harry-n, Wilson shkroi: “Ekipi i Harry-t!”, duke treguar kështu mbështetjen e saj për Dukën e Sussex.