Pushime luksoze nga ishulli i “VIP-ave”, Rozana Radi pozon me bikini (FOTO LAJM)

Rozana Radi ka nisur më në fund pushimet dhe ka zgjehdur ishullin e Vip-ave për të pushuar këtë verë. Këngëtarja ndodhet në Mykonos nga ku ka surprizuar me fotot me bikini ku duket në super formë, për më tepër ajo nuk e tregon aspak se ka mbushur 42 vjeç në muajin që lamë pas.

Dhe siç pritej nisur nga fotot, komplimentat në Instagram kanë shpërthyer për këngëtaren.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë rozana Radi publikoi pas shumë vitesh një këngë me videoklip, bashkëpunim me Stinen. “Serenata” e Rozanës dhe Stines po pritet shumë mirë nga publiku dhe po kërcehet gjithandej./albeu.com/


Shtuar 27.08.2021 12:37