Publikohet një pjesë nga hiti i Elvana Gjatës dhe Mozzik (VIDEO)

Elvana Gjata dhe Mozzik i kanë bashkuar forcat duke realizuar një këngë së bashku.

Kënga është realizuar prej kohësh dhe duket se po afrohet koha e publikimit.

Kjo lihet të kuptohet nga postimi i fundit i Elvanës. Ajo ka ndarë pak nga projekti i cili duket se do jetë hit i pakontestueshëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni një pjesë nga videoja e Gjatës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)


Shtuar 2.01.2022 20:52