Publikohen fotot e rralla, s’do ta besoni si dukej Bora Zemani 6 vite më parë (FOTO LAJM)

Bora Zemani është personazhi i momentit në mediat rozë dhe jo vetëm. Përfshirja e saj në trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix e ka vënë në qendër të vëmendjes duke patur gjithë kohës interesin e publikut.

Mirëpo Bora është pjesë e ekranit prej shumë vitesh. Ajo ka qenë pjesë në vitin 2016 edhe të hit-serialit komik “O Sa Mirë”, që ka qenë në atë kohë shumë i shikuar.

Në episodin e 78-të të këtij seriali, ajo vjen si e ftuar e veçantë për të takuar nga afër studentët e kolegjit dhe për të zgjedhur një prej tyre për një spot reklamues.

Pamja e saj në atë kohë ishte shumë më ndryshe nga ajo që është sot, por që edhe në atë kohë tiparet e bukurisë ishin të dukshme.

    

 


Shtuar 14.01.2022 15:14