Pse Monika e krahason Gracianon me Einxhel? Ja ç’thotë ajo

E ftuar sonte në “Big Brother Radio” ka qenë Monika Lubonja teksa ka komentuar lojën e banorëve që janë ende në garë.

Lufta në shtëpi sa vjen dhe po bëhet më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh.

Monika është shprehur se Graciano është një prej banorëve që është bërë tepër aktiv kohëve të fundit dhe ka shpjeguar arsyen pse e krahason atë me Einxhelin.

‘Gracianon e shoh shumë aktiv në këto ujërat e fundit. E krahasoj pak me Einxhelin në karakterin dhe temperamentin për të thënë të vërtetën në sy. Kanë dëshirën që të thonë të vërtetën sado e hidhur të jetë. Por këto ditët e fundit e shoh pak të tepruar në mënyrën si agravon situata… Me atë të qeshur Heidi ishte tallëse, por sjellja e Gracianos në fromë përndjekje nuk më pëlqeu”.


Shtuar 14.05.2024 13:53