Protesta e PD-së, policia arreston Stresin

Policia ka arrestuar prej ditësh së djeshme reperin Stresi, i cili ishte i pranishëm gjatë protestës.

Policia bën me dije se mbi të arrestuarit rrëndojnë akuza të të ndryshme penale ku kryesoret janë shkatërrimi i pronës publike, përdorimi i mjeteve të ftohta, shkelja mbi lëndët plasëse, djegëse dhe radioaktive, etj.

Dje Stresi përmes një fotoje të publikuar në Instagram bënte me dije se po shoqërohej në komisariat. /albeu.com/


Shtuar 9.01.2022 14:07