“Prej teje e di çfarë është dashuria”, Xhensila ëmbëlson rrjetin me dedikimin pë Besin (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ditët e fundit, me rastin 5-vjetorit të martesës, ata i kanë dedikuar shpesh fjalë të bukura njëri-tjetrit.

Pak orë më parë, Xhensila ka publikuar në Instagram disa foto, në të cilat shfaqen shumë të dashuruar.

“Nëse e di çfarë është dashuria, e di prej teje!”, ka shkruar këngëtarja krahas imazheve të bukura.

View this post on Instagram

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Shtuar 4.09.2022 10:26