Pranoi lidhjen me Arsimin, Ana i habit të gjithë me deklaratën (VIDEO)

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se Ana dhe Arsimi kanë nisur një lidhje dashurie. Dyshja janë kapur shpesh mat, madje Arsimi e ka prezantuar Anën dhe me të birin. Pak ditë më parë ai publikoi një video, ku i vogli shprehej “Ana të dua shumë”.

Mirëpo, ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka habitur të gjithë, teksa së fundmi ka deklaruar se është konfuze për ndjenjat e saj. “A ndjen dashuri për ndonjë?”, e ka pyetur një nga ndjekësit.

“Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”, është përgjigjur Ana.


Shtuar 15.04.2021 08:47