Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Kush është vajza që e shoqëron kudo aktorin (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Besart Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti kanë 2 fëmijë së bashku, Ajka dhe Amen.

Mirëpo së fundmi në rrjet, po qarkullojnë zëra se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.


Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi dhe fansat janë të bindur se dyshja kanë nisur një lidhje.

Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Gjithashtu, ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit në këtë shtet.

Fansat janë të bindur se dyshja janë në një lidhje së bashku, dhe të shumtë ishin komentuesit që i uruan dyshen.

Mbetet për t’u parë, nëse ka diҫka më shumë mes tyre, apo janë vetëm miq.


Shtuar 26.05.2024 13:26