Partneri i publikon videon, ndjekësit “shokohen” me pamjen e Genta Ismajlit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej disa kohësh qëndron larg vëmendjes së medias, duke jetuar historinë e saj të dashurisë me patnerin turk.

Në postimet e pakta që Genta bën, padyshim spikasin ati me partnerin e saj, me të cilin prej dy vitesh janë duke jetuar një histori dashurie.

Huseyin Usta, i cili jeton dhe vepron në Zvicër, ka befasuar me disa nga postimet e tij të fundit në InstaStory, ku ka shfaqur disa imazhe të Gentës, jashtë linjave të saj të zakonshme të trupit.

Në videon e publikuar nga i dashuri i saj, këngëtarja nga Gjilani duket më e shëndoshë e veshur në një veshje sportive të shkurtër ngjyrë të zezë.

Me të parë këto imazhe, shumë prej fansave të Gentës kanë aluduar për një shtatzëni të mundshme të këngëtares – gjë për të cilën ajo asnjëherë nuk ka folur deri më tani.

Mund edhe të kenë qenë thjeshtë efektet e filtrit, mirëpo duket qartë nga fotografitë që Ismajli ka pësuar ndryshime në linjat trupore.

Shtuar 19.07.2021 10:26