Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, Jasmina është zhveshur LIVE para Stresit? (FOTO LAJM)

    

Historitë e dashurisë të trajtuara në ekran kanë bërë gjithmonë bujë dhe kanë zgjuar vazhdimisht një interes goxha të madh në publik.

Kështu ndodhi edhe në Shqipëri me rastin e “Përputhen” ku të rinjtë shkuan për t’u njohur dhe për tu dashuruar të ndjekur nga kamerat dhe moren menjehere vemendjen e te gjitheve.

Së fundmi vëmendjen e ka marrë një ndër vajzat më të zhurmshme në program, Jasmina Kadriu, e cila dyshohet se është balerina e cila është zhveshur para Stresit në emisionin “Roped With Olsi” dhe komentet në ato video në YouTube janë me qindar të cilët mendojnë se ajo është pikërisht konkurrentja e “Përputhen”.

Emisioni është rregjistruar para se Jasmina të futej në program dhe vajza shfaqet me maskë, elemnt që shton akoma më shumë dyshimet.

Por burime për Albeu.com sigurojnë që vajza në video nuk është Jasmina./albeu.com/


Shtuar 30.03.2021 14:09

Tags: ,