Pak para dasmës, lidhja e Luana Vjollcës dhe Krenarit në rrezik? (FOTO LAJM)

Me disa foto ku shfaqet mjaft seksi, Luana ka zbuluar dhe anën më romantike të saj.

“A ke m’u largu dhe ti, si krejt njerëzit që i kam dasht”, ka shkruar ajo krah fotove ku ka pozuar e menduar dhe menjëherë të gjithëve I ka shkuar mendja të Krenari, i dashuri i saj i shumëpërfolur.

Ky mund të jetë edhe teksti i këngës së radhës së Luanës, megjithatë ajo e ka pëlqyer aq shumë sa ka vendosur ta modifikojë foton duke shtuar këtë tekst.

Të jetë një dedikim i mirëfilltë vallë?

Këtë nuk e dimë, se kur vjen puna tek jeta private Luana mendohet mirë dhe ka ditur gjithmonë ta mabjë larg syve të publikut.

Kujtojmë se së fundmi moderatorja është përolur se ka vendosur se do të bëj dasëm me Kreanrin dhe do të ndodh shumë shpejt.


Shtuar 14.05.2021 10:41