Pak pasi u largua nga emisioni, Bajo plas bombën: Kam bashkëjetuar me konkurrenten e Përputhen (VIDEO)

Ish-konkurrenti i “Përputhen 3” Bajo, i ftuar në emisionin “Explus” zbuloi  se ka pasur një “Love Story” me njërën nga vajzat e “Përputhen 2”, por nuk preferoi të zbulonte emrin e vajzës.

Bajo: Kam pasur një “Love Story” dhe e them ekskluzivisht këtu. Kam dashur ta them, por nëse do e thosha te programi i Përputhen kushedi çfarë do më ndodhte, nuk do kisha dalë. Dy javët e para që unë kam hyrë në Përputhen kam qenë akoma me atë. Kur ajo ishte në Përputhen 2 nuk kam qenë me atë.

I pyetur se kush ishte vajza, Bajo preferoi mos ta zbulonte drejtpërdrejt emrin.

Sharka: A ishte Shqipja?

Bajo: Jo!

Sharka: Ishte Sindi?

Bajo: Jo, jo. Larg qoftë!

Nuk munguan as batutat në emision, ku moderatori e pyeti a ishte Sabiani?

Bajo: Jo, jo (qesh).

Me cilën nga vajzat mund të ketë pasur Bajo  një “Love Story?”


Shtuar 1.11.2021 10:34