Pa u menduar 2 herë, Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre (VIDEO)

Pak ditë më parë Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes.

Sonte dyshja do të jenë të ftuar në emisionin “Më lër të flas” dhe në promon e emisionit shihet se vëllezërit Veshaj i kanë pyetur se “Kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre?”.

Klea e ka zbuluar përgjigjen, duke treguar se shumën më të madhe e hodhi babai i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)


Shtuar 9.06.2023 12:42