Pa ndërhyrje në gjoks, Erjola Doçin e keni parë më herët në këtë videoklip

Erjola Doçi njihet si një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Në studio televizive ku ajo ka qenë shpesh e ftuar, Doçi tërheq vëmendje edhe pa kërkuar për shkak të formave të saj joshëse. Megjithatë duket se as moderatorja e TCH nuk i ka shpëtuar tundimit për të bërë disa ndërhyrje plastike.

Dhe më mirë sesa fjalët, këtë e vërteton edhe kjo sekuencë videoje e shkëputur nga klipi i këngës së artistit nga Kosova, Gjiko, ku ajo ka marrë pjesë.  Siç edhe vërehet, moderatorja ka bërë ndërhyrje në gjoks. Ndryshimi është i dukshëm. Në daljet e fundit publike, Doçi ka ekspozuar “me krenari” deklotenë e saj dhe mesa duket rezultati i kësaj ndërhyrjeje i ka pëlqyer.

 


Shtuar 28.05.2024 15:25