Olta Gixhari e ka ndarë mendjen, do të jetë mami me pozat më seksi në Instagram (FOTO LAJM)

Kur vjen puna tek pozat seksi e tërheqëse, Olta Gixhari mban vendin e parë. Dhe jo nuk kompleksohet fare nga fakti i të qenit një mami e re, siç ndodh me shumicën e njerëzve fill pas këtij momenti në jetën e tyre.

Së fundmi biondja seksi ka ndarë një moment duke pozuar pas makinës, ku pranë vetes nuk mungonte dhe karroca e Amar. Me një sy nga i vogli dhe një pozë si në lëvizje, Olta ndau një moment nga dita e saj dhe na tregoi dhe njëherë se kur bëhet fjalë për forma e bukuri fizike, vazhdon të mbetet në radhët e para


Shtuar 6.07.2021 11:47