Olta fushatë me vajzat kundër Luizit: Është mashtrues profesionist! (VIDEO)

Luizi ka vendosur ta injorojë totalisht Oltën. Dhe aktorja ditët e fundit ka nisur një fushatë për të larguar banorët nga Luizi. Sot ndërsa po fliste me vajzat e shtëpisë Olta u tha se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)