Olta do të rikthehet në ekran më shpejt sesa e mendonim!

Olta Gixhari është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Prej disa javësh ajo është shpërngulur sërish në Spanjë, ku edhe ka thënë se do të lindë të birin. Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi në një “Ask a question” ka lënë të kuptojë se do të rikthehet sërish në ekran.

“Kur do të të shohim sërish në ekran se na mori malli?”, pyet një ndjekës.

“Edhe mua më mori malli për ju. Soon”, shkruan Olta duke na bërë të ditur se do t’i rikthehet shumë shpejt ekranit.


Shtuar 14.05.2024 13:06