Ola përlotet për Antonelën, tregon fjalët që i ngrohen zemrën (VIDEO)

Ola përlotet teksa flet për Antonelën, e cila i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në Për’Puthen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Ajo ka treguar bisedën e tyre të parë dhe kjo ka bërë që të preket.

Ola: Më kujtohet dita e parë kur kam ardhur këtu dhe kam qenë prapa derës, ka ardhur Antonela më ka dhënë duart dhe më ka thënë “Suksese.” Në atë moment më ndryshoi mendimi i Antonelës së egër dhe brutale, nuk ka të dytë si ty.

Antonela e falenderon dhe të dyja përqafohen me njëra-tjetrën.

Shtuar 20.05.2021 20:35