“O shalë e bukur, o yll”, Beatrix e dashuruar me këmbët e saj, falënderon mamin: Gjoksin s’ma dhe por e bëra vetë (VIDEO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj pasditen e sotme ka shprehur publikisht “dashurinë” që ka për këmbët e saj dhe për këtë ka falënderuar të ëmën. Ndërsa e falënderoi shtoi se “gjoksin nuk ia dha, por e bëri vetë”, duke pranuar operacionet plastike.

Më pas u ngrit në këmbë dhe vazhdoi të shprehte dashurinë për këmbët.

“O ma faleminderit për këmbët e mia, që mi ke bërë. Unë i dua mami. Gjoksin ma dhe por e bëra veta, po s’ka gjë. Gjoksin e bëra vetë, po këmbët që mi ke dhënë vallahi … Shikojini si kam (u drejtohet banoreve) Këmbë më të bukura për Zotin nuk kam parë. O shalë e bukur, o yll (i drejtohet këmbëve të saj)”, tha Beatrix./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 15.01.2022 20:46