“O reptilian, o …”, Qetesori komente “pikante” mbi Kristin

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Dhe padyshim që këto ngjarje janë fuqizuar edhe nga banorët e rinj, të cilët janë futur gjatë javëve të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë, pas një nominimi të fortë me Luizin dhe Kristin, ishte Armaldo ai që la shtëpinë e “BBV” këtë të shtunë. Nga ana tjetër, Qetsori e ka komentuar Kristin me disa fjalë tepër të rënda dhe ironike.

Reptilian. Gjysma robot, gjysma njeri. Është fantashkencë ai, nuk është real.


Shtuar 23.03.2023 21:49