Nuri i shtatzënisë së dytë, Zaimina Vasjari zbulon ndryshimet fizike që ka pësuar (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Zaimina Vasjari ndau me ndjekësit lajmin e ëmbël se është në pritjhe të fëmijës së saj të dytë, pas vajzës 3 vjeçare që ka me bizesmenin Klodian Asllani.

Këngëtarja ndau disa foto me barkun e rrumbullakosur ku nuk ngurojë të shpreh lumturinë e pritjes së fëmijës së dytë, por ajo u kujdes të mos zbulonte detaje të tjera si gjinia apo sa muajshe është.

Por në InstaStory Zaimina ka treguar se ka filluar të marrë kilogramët e parë dhe e quan veten buçko.

“Kush është bërë buçko”, shkruan Zaimina e cila shkëlqen nga nuri i shtatzënisë./albeu.com/


Shtuar 31.10.2021 10:29