Nuk ndalen, Mozzik dhe Getinjo në një bashkëpunim të ri ?

Getinjo dhe Mozzik janë ndër reperet më të suksesshëm të momentit.

Jo më larg se një muaj Getinjo publikoj bashkëpunimin me Stresin, i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

Duket se dyshja nuk ka të ndalur, këto aludime lindën pas një fotoje të publikuar kryesisht nga Getinjo dhe më pas e ripostuar nga Mozzik.

Komentet kanë qënë të shumta nga fansat por edhe nga kolegët, ndër to ka qënë edhe Tayna e cila komentoi “ Shumë të dyshimtë”.

Vëllezërit kosovar numërojnë disa bashkëpunime të suksesshme së bashku, një ndër to është edhe “ Toni Montana”, realizim i cili ishte si një bombë për karierrën e dy artistëve./albeu.com/

Shtuar 20.03.2021 06:03