Nuk janë fëmijët, çfarë i bën bashkë Kim Kardashian dhe Kanye West pas divorcit të bujshëm

Mund të jenë ndarë por janë akoma partnerë në biznes. Pasi Kim Kardashian njoftoi në fillim të kësaj jave se “KKW Beauty” do të mbyllet për një ribrandim, shumë fansa menduan se ky vendim ka të bëjë me divorcin nga Kanye, për shkak të mbiemrit West që ajo mbante kur ishte e martuar me reperin.

Por një burim i afërt me Kardashian thanë për Page Six se nuk është aspak kështu. Në fakt, reperi e ka ndihmuar ish gruan e tij për riformulimin e markës. “Vendimi i Kim për të ribranduar nuk ka asnjë lidhje me shkronjën W në KKW pasi ajo nuk e ka ndryshuar emrin e saj ligjor dhe mban ende nga West,” tha burimi.

Kardashian është jashtëzakonisht e lumtur për këtë fazë të ardhshme të karrierës së saj. “Formulat inovative dhe madje edhe përvoja e blerjes për të qenë në gjendje të blini të gjitha kategoritë e bukurisë dhe kozmetikës nën një markë, një faqe në internet ka qenë gjithmonë vizioni i Kim nga fillimi.“, tha burimi.


Shtuar 9.07.2021 13:01