Nuk i reziston dot, Rezarta Shkurta publikon momentet pasionante me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e Rezrta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka shumë kuriozitet nga publiku.

Rezarta publikon herë pas here pamje me Ermalin ku nuk le asnjë rast pa treguar dashurinë për bashkëshortin, shkruan Albeu.com.

Ajo dhe Ermali po marrin herë pas herë leksione kërcimi mesa ka taguar Rezarta dhe së fundmi ka publikuar një video mjaft pasionante me puthje dhe përqafime.

“I rezistova për pak”, shkruan ajo krah videos./albeu.com/


Shtuar 2.04.2021 10:09