Nuk i ka thënë kurrë publikisht, Rudina Dembacaj tregon për herë të parë sekretet e jetës (FOTO LAJM)

Moderatorja Rudina Dembacaj përpiqet të jetë sa më aktive për ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe një veçori që e karakterizon është sinqertiteti.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram” ku dhe ka treguar tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht.

“3 gjera qe nuk i ke thene kurre publikisht per veten”, e ka pyetur ndjekësi.

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)

2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.

3: kam dashur te behem police”, është përgjighur moderatorja duke na treguar disa gjëra që nuk i paskemi ditur më parë.


Shtuar 18.07.2021 09:30