Nuk fshihen më, Graciano dhe Argjira na hapin derën e shtëpisë (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi për çiftin më të ri të shoëbizit shqiptar. Moderatorja Argjira Spanca dhe Graciano Tagani kanë nisur bashkëjetesën dhe kanë vendosur mos të fshihen më.

Të dielën që lam pas ata dolën për herë të parë si çift në ekran në emisionin “E Diell” ku janë çdo javë bashkë.

Tashmë që çifti është i konfirmur do t’i shohim më shpesh në Instagramin e njëri-tjetrit.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku çifti ka zbuluar se ditën e pushimit po e kalojnë në shtëpi e madje duke bërë punët, tregon Argjira.

“Ilaç im”, e quan Graciano partneren e tij në InstaStory./albeu.com/


Shtuar 22.05.2021 11:42