“Nuk është shaka”, Robert Aliaj i merr të birit pretendenten në “Love Story” (VIDEO)

Krist Aliaj është djali i artistit Robert Aliaj dhe së fundmi janë të dy pjesë e “Love Story” ku babai është opnionisti i daljeve romantike të të birit me vajzat.

Por Roberti së fundmi ka publikuar një video me Dean, një prej protagonisteve të “Love Story” ku ajo shprehet:

“Unë prindim tim e gjeta, këtë bizhun e mrekullueshme e mora. Mbaroi Love Story për këtë vit”.

“Nuk është shaka”, e plotëson Roberti madje duke hapur garë dhe duke vënë ndjekësit të zgjedhin mes babait apo djalit.

Epo Roberti u tregua më i shkathët se Kristi./albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 09:57