Nuk është Ronaldo! Georgina Rodriguez shfaqet në “momente intime” me një tjetër personazh të famshëm

Jeta e Georgina Rodriguez ka patur gjithmonë interes të lartë për publikun në mbarë botën. Nga një vajzë e thjeshtë, shitëse butiku dhe kamariere në gruan e një prej futbollistëve më me emër në botë ku çdo detaj nga jeta e saj private përbën lajm.

Së fundmi, modelja ka publikuar një foto në InstaStory ku shfaqe e shtrirë, jo me Ronaldon, por me Shrekun.

Në fakt ky është një efekt në rrjetet sociale që përdoret shumë nga personazh të ndryshëm.

Por ajo që ka bërë përshtypje është se dora e Shkrekut është pozicionuar fiks në gjoksin e Georginës, por kjo nuk e ka penguar partneren e Ronaldos ta ndajë si foto./albeu.com/