“Nuk e meriton”, Beatrix mërzitet dhe refuzon përqafimet e Donaldit (VIDEO)

Beatrix është hidhëruar me Donaldin.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj dhe aktori i humorit Donald Veshaj po përjetojnë romancën e tyre brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Dyshja po marrin mjaft vëmendje me veprimet e tyre brenda shtëpisë, ku shpesh edhe po kritikohen.

Së fundmi Beatrix është hidhëruar me Donaldin ku e refuzonte ta përqafojë.

“ik ik, ik anej, nuk e meriton”, janë disa nga fjalët që Beatrix dëgjohet duke ja thënë Donaldit.

Derisa Donaldi është treguar mjaft këmbngulës për tu pajtuar me të.


Shtuar 19.12.2021 18:13