Nuk e ka fjalën për Bojkenin, Semi pëlqen dikë tjetër jashtë që po e pret (VIDEO)

Pak muaj më parë Semi Jaupaj konfirmoi ndarjen nga Bojken Lako duke treguar se kanë mbetur miq të mirë. Rreth marrëdhënies së tyre ajo ka folur edhe në shtëpinë e “Big Brother VIP”, madje ka thënë se dikush do të vinte ta takonte, do të donte të atin, që e takoi pas 3 vitesh, ose Bojkenin.

Por mesa duket ka dikë jashtë shtëpisë së “Big Brother” për të cilin ka simpati. Këtë e ka pranuar ajo vetë gjatë një bisede me Einxhelin dhe ka thënë se ka pak kohë që e njeh personin në fjalë dhe nuk e di si do jenë gjërat kur ajo të dalë.

“E pëlqej, por s’e di si do jenë gjërat kur të dal se kam shumë pak kohë që e njoh”, ka thënë Semi. Ndërkohë, Einxhel i ka thënë se ajo do të bëjë më të mirën dhe nëse ai është i zgjuar dhe një njeri i mirë, do e ketë parë siç duhet Semin.

“Unë mendoj që e ka parë, thjesht e pëlqej, nuk është se ka ndonjë gjë… do kisha qejf ta shihja”, ka vazhduar ajo.

Ndërkohë, brenda shtëpisë, ajo ka qenë e afërt me shumë prej djemve, por nuk ka shprehur pëlqim për asnjë prej tyre. Nga ana tjetër, pas eleminimit, Graniti shprehu pëlqim për këngëtaren, duke thënë se e pëlqente fillimisht nga pamja e jashtme, e më pas edhe nga karakteri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 17.11.2021 13:41