Nuk dolën kurrë bashkë në “Përputhen”, ç’po ndodh papritur jashtë me Tean dhe Fationin? (FOTO LAJM)

Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë dy nga personazhet më të përfolur të “Përputhen”, por asnjëherë bashkë.

Gjatë kohës që ishin në emision ata janë shprehur disa herë se nuk e shohin njëri-tjetrin aspak më shumë se miq dhe nuk zhvilluan asnjë takim së bashku.

Por së fundmi ka çuditur një komenti i Fationit në Instagraminin e Teas. Kjo e fundit ka pozuar më një buqetë me lule në duar dhe komenti i Fationit ishte me dy ikona lulesh dhe një yll.

Tea ja kthen me dy zemra komentin ish-konkurrentit dhe nuk kaloi shumë për tu ngritur dyshimet se ç’po ndodh papritur me dyshen./albeu.com/


Shtuar 10.05.2021 12:26