Nuk do t’i mbani lotët! Momenti prekës kur Arjola takon të bijën pas 80 ditësh në izolim (VIDEO)

Surprizën më të bukur në mbrëmjen e Krishtlindjeve e mori Arjola Demiri. Pas 80 ditësh në izolim, ajo takoi vajzën e saj të vogël, të cilën nuk lë rast pa e përmendur me banorët, në shtëpinë e Big Brother Vip.

Takimi nënë e bijë shkaktoi emocione në forta, ku të gjithë shpërthen në lot, përfshirë opinionistët dhe moderatoren Arbana Osmani.

Kontakti i vetëm që Arjola ka pasur me tre fëmijët ishte vetëm një telefonatë, dhe surpriza e mbrëmshme ishte ndoshta më e bukura deri më tani në shtëpinë vip.

Shihni më poshtë videon!/albeu.com

 


Shtuar 25.12.2021 10:01