Nostalgjike për kohën e beqarisë, Olta Gixhari ndan fotot joshëse (FOTO LAJM)

Në muajin gusht të vitit që lam pas, Olta Gixhari përjetojë ndjenjën më të mrekullueshme të të qenit nënë.

Aktorja po jeton prej kohësh në Spanjë dhe ka vendosur që partnerin dhe babin e Amar ta mbaj sekret, por nuk kanë munguar deklaratat e dashurisë për të herë pas here.

Siç i ndodh çdo mami në një monet të caktuar, Olta Gixhari është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në InstaStory disa foto nga koha kur ishte beqare shume seksi dhe pa përgjegjësitë që ka tani.

Ndiqni fotot e mëposhtme të aktores në kohën e beqarisë./albeu.com/

Shtuar 31.03.2021 11:03