Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë dreqin

Hitet e verës kanë nxitur konkurrencë mes artistëve. Po flasim për dy hitet e fundit, bashkëpunimin e Loredanës dhe Noizyt, “Heart Attack” dhe bashkëpunimin midis Taynës, Butrint Imerit dhe Mozzik, “Pare”.

Plasi këtej/ Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë

Të dyja këngët janë gati njësoj me shikime prandaj mes artistëve kanë nisur thumbat.  Gjatë ditës së djeshme Noizy bëri një deklaratë në rrjetet sociale dhe kjo u mor si thumb për artistët e tjerë. Sipas reperit sot klikimet e këngëve po blihen duke ju referuar kështu këngës “Pare”.

Plasi këtej/ Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë

Nuk vonoi shumë dhe Tayna reagoi. Me anë të një liste më këngët më të dëgjuara në botë, ku kënga e saj renditet e 14-ta, reperja krahas fotos shkruan: Çfarë dreqin kini”, duke lënë të kuptohet qartë që e ka me Noizyn.

Plasi këtej/ Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë

Më vonë reagoi edhe Butrint Imeri, i cili postoi në Instastory një video ku këndon refrenin e këngës “Pare”, dhe poshtë shkruan: Ça dreqin ki bre”, duke e shoqëruar me të qeshura.

Plasi këtej/ Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë

Plasi këtej/ Noizy hodhi një thumb, reagon Tayna: Çfarë

Shtuar 18.06.2022 23:16

Tags: ,