“Njerëz si ky mua më mbajnë çantat”, çfarë i tha Luizi që Kejvina “u tërbua” dhe shpërtheu në ofendime (VIDEO)

Ndoshta nuk është më për tu habitur, por ju këshillojmë që kur të uleni për të parë “Big Brother” të jeni siguruar të largoni fëmijët nga ekrani.

Teksa Kejvina po e ngacmonte për kostumin duke i thënë se është e vetmja gjë e bukur të ai, Luizi i ka thënë “je e shqepur“, që sipas tij i është referuar veshjes.

Por Kejvinës kjo i ka djegur tepër dhe ka shpërhyer me “këmbë e me duar” në ofendime./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 14.01.2023 23:42