Kiara apo Mikela?/ Kjo është banorja që u eliminua sonte nga Big Brother

Mbrëmjen e sotme ka lënë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP2 “, duke hequr dorë nga çmimi i madh është Mikela.

Ndërkohë kujtojmë se banori i parë që u eliminua nga publiku është Ariana, më pas Herioni dhe Genti.

Nga ana tjetër, Zhaklina vendosi vetë që të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.


Shtuar 14.01.2023 23:34