Një super festë surprizë, Ami tregon pamjet brenda ditëlindjes së Ermalit

Aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi festoi ditën e djeshme ditëlindjen dhe ka marrë surprizën e bukur në shtëpi.

Ai ka pozuar me tortën e ditëlindjes, teksa shkruan me humor:

“Kam ditlindjen sot!
Nuk e di ça moshe jam.
Më ka ngel kalendari te 23vjeç.
21.03.21”

Të shumtë janë ata që e kanë uruar Ermalin për ditëlindjen, e cila e ka gjetur në kohë pandemie dhe në pamundësi për një festë më të madhe.

Së fundmi, moderatorja dhe njëkohësisht bashkëshortja e aktorit të humorit, Amarda Toska i ka uruar ditëlindjen me fjalët më të ëmbla, teksa ka zgjedhur të zbulojë pak nga festa madhështore me të cilën ajo ka surprizuar Ermalin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

“Per ty qe ke ndriçuar si yll jeten time @ermalmamaqiofficial ❤
🌟Gezuaaaaar Ditëlindjen!!!🌟
Edhe pse eshte shume veshtire te surprizosh nje njeri si ty, ja dola te mos me parashikoje kte here!
Te dua shume ❤”, ka shkruar Ami.

Shtuar 22.03.2021 10:03