Një kunatë si Lori Hoxha, i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindje (FOTO LAJM)

Ledioni ka lindur më 13 qershor të vitit 1986 dhe sot mbush 35 vjeç. Ai ka organizuar një super festë ditëlindjeje, ku ka mbledhur miq, të afërm e personazhe të njohur të showbiz-it, me të cilët ka festuar gjatë natës.

Patjetër që në festë nuk ka munguar as Lori Hoxha, kunata e tij. Ledioni dhe Lori njihen për marrëdhënien shumë miqësore që kanë me njëri-tjetrin e madje tingëllon çuditshëm ti quah kunetër.

Këtë marrëdhënie Lori e ka vërtetuar edhe njëherë tjetetër me urimin special që bëri për Ledionin këtë ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen. Mezi pres të shoh çfarë kanë rezervuar 35 vitet e ardhshme për ty”, shkruan Lori krah fotove në festën e ditëlindjes me Ledionin./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Shtuar 13.06.2021 13:39